امروز: شنبه ۲۹-اردیبهشت-۱۴۰۳ / السبت 11-ذو القعدة-1445 / Saturday 2024-May-18

مناسبت روز
پیام روز :

سال نو مبارک

سال نو مبارک

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

سال ۱۳۹۶ برای خانواده‌ی بزرگ طرح قرآنی مهدوی تا صبح ظهور، با اتفا‌ق‌ها و خبرهای شیرین و گاه تلخی همراه بود. سختی‌ راه، ما را قوی‌تر و آزموده‌تر ساخت و اتفا‌ق‌های خوب نیروی‌مان را برای حرکت به سوی موفقیت دوچندان کرد. در این مسیر، اضافه شدن امکانات جدید به سیستم طرح برای سهولت ارتباط کاربران محترم از موفقیت‌های بزرگی محسوب می شود که در سال گذشته به آن دست پیدا کرده‌ایم. البته باید اذعان کنیم که در این راه کم و کاستی های زیادی داشتیم که با تلاش مضاعف جبران کنیم

در تمام روزها و ساعاتی که در طرح قرآنی مهدوی تا صبح ظهور سپری کرده‌ایم و مسیری که تا به اینجا پیموده‌ایم، وجود شما کاربران همیشه همراه و تعهد و اعتماد بی دریغ‌تان انگیزه‌ی ما برای گام برداشتن به سمت موفقیت بوده است.

سال ۹۷ برای ما نویدبخش تلاش و پشتکار بیشتر برای گام برداشتن در مسیر خدمات‌رسانی بهتر است و امیدواریم بتوانیم با شما عزیزان روز به روز به مقدمه سازی ظهور صاحبمون که هدف بزرگ طرح قرآنی مهدوی تا صبح ظهور است نزدیکتر شویم.

از تمامی شما کاربران همیشگی‌مان سپاسگزاریم و سالی مملوء از شادی، سلامت و برکت را برا‌ی‌تان آرزومندیم.

  1. عظیمی

    سلام علیکم
    سال جدید را خدمت شما و همکاران محترمتان تبریک و تهنیت عرض می کنیم و از زحمات بی دریغ شما نهایت سپاسگذاری و قدردانی داریم.

نظر خود را بگذارید .

تمامی حقوق برای سایت "طرح قرآنی مهدوی تا صبح ظهور" محفوظ است

قالب وردپرسقالب وردپرس